Értékesítési vezető

  • Cég neve

    FÁBIÁN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési célok elérése, lebontása egyéni célokra
  • Értékesítők motiválása
  • Készletgazdálkodás
  • Gépjárművek rendelése és árazása
  • Adminisztrációs folyamatok ellenőrzése
  • Elvárásokat meghaladó ügyfélélmény biztosítása
  • Hatékony együttműködés a kereskedés egyéb üzletágával
  • Értékesítési és az azzal összefüggő tevékenységek statisztikáinak elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség (előny a kereskedelmi terület)
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás (előny a két nyelv ismerete)
  • Kereskedelemben töltött öt éves gyakorlat
  • Legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • Kreativitás és lendületesség
  • Erkölcsi feddhetetlenség, leinformálható múlt

Előnyt jelent

  • Opel márkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szolgálati gépjármű
  • Kommunikációs eszközök
  • Kulturált munkakörülmények
  • Piacvezető vállalat nyújtotta biztonság
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Cégünk a Fábián Kft. több mint 30 éve foglalkozik gépjármű értékesítéssel és javítással. Most, a dinamikus fejlődő márkánkhoz, az Opelhez keresünk olyan értékesítési vezető kollégát, aki szeretne és képes is részese lenni az előttünk álló fejlődésnek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.