Területi képviselő

  • Cég neve

    BLP Consult Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • kiskereskedelmi partnerek látogatása
  • új partnerek felkutatása
  • termékkihelyezések tervezése és ellenőrzése
  • termékbemutatók tartása,
  • választékfejlesztési tanácsadás
  • marketing és akciós aktivitások tervezése, támogatása
  • piackutatás

Elvárások

  • tapasztalat értékesítői munkakörben
  • kereskedelmi szemlélet, kreativitás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (excel, world, powerpoint)
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Szerszám- vagy munkavédelmi termékek kereskedelmében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

A hozzánk csatlakozó munkatárs Európa egyik legnagyobb szerszámgyártó cégének üzletfejlesztési csapatát erősítheti.

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazási rendszer,
  • önálló munkabeosztás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • gépkocsi, mobiltelefon, számítógép

Céginformáció

Képviselt cégünk Európa egyik legnagyobb szerszámgyártója és forgalmazója. Partnereink között a nagy áruházláncok, a hagyományos kiskereskedelmi egységek mellet az online piaci szereplők is megtalálhatóak

Kérjük jelentkezéséhez csatolja szakmai önéletrajzát.