Értékesítési szaktanácsadó

  • Cég neve

    MEFA-Promt Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Meglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása, kapcsolattartás
  • Ügyféllátogatás (iroda, projekt, raktár)
  • Helyszíni termékbemutató
  • Műszaki szaktanácsadás
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyféllátogatások szervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki gondolkodásmód és érdeklődés a rögzítéstechnikai termékek iránt
  • Képesség az önálló és felelősségteljes munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Jártas az épületgépészeti rögzítések területén
  • Ügyfélközpontú
  • Képes rendszerben gondolkodni
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Kellemes, családias hangulatú légkör
  • Cégautó, mobiltelefon, laptop

Céginformáció

Német anyacégünk 75 éves tapasztalattal rendelkező rögzítéstechnikai gyártó és forgalmazó vállalat. Tradicionális és innovatív megoldásainak köszönhetően leányvállatunk Magyarország egyik piacvezető szereplőjévé vált. Célunk az épületgépészeti kivitelező ügyfeleink professzionális kiszolgálása és felmerülő problémáik megoldása. Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően szükséges bővíteni csapatunkat, melyhez az alábbi kompetenciákkal rendelkező munkatársat keressük.