Értékesitési szaktanácsadó - Budapest

  • Cég neve

    Knauf Építőipari Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Knauf Építőipari Kft Értékesítési szaktanácsadói munkakörbe keres új kollégát - Budapestre.

Amennyiben Önt választjuk, Ön lesz a felelős a széles körű építőanyagok promótálásáért és értékesítéséért az építészek, építők, tervezők és más építőipari szakemberek felé. Fő feladata az ügyfelekkel való szoros kapcsolatok kialakítása és fenntartása, az értékesítési célok és az ügyfélelégedettség biztosításának elérése.
  • Új üzleti lehetőségek azonosítása és kiépítése a kijelölt területen, a meglévő ügyfélkör megtartásával
  • Erős, hosszú távú ügyfélkapcsolatok kialakítása és fenntartása
  • Ügyféligények alapján testreszabott termékajánlatok és megoldások nyújtása
  • Termékbemutatók és prezentációk tartása a potenciális ügyfeleknek
  • Értékesítési javaslatok előkészítése és bemutatása, árajánlatok készítése
  • Szerződések és árkalkulációk letárgyalása az ügyfelekkel
  • Együttműködés az értékesítési csapattal az általános értékesítési célok eléréséért
  • Naprakész tájékozottság az iparági trendekben, piaci feltételekben és versenytársak termékeiben
  • A havi és éves értékesítési céloknak a teljesítése
  • Pontos nyilvántartások vezetése az értékesítési tevékenységekről és az ügyfélinterakciókról a CRM rendszerben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves - az építőipari területen szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (angol nyelvű önéletrajzot kérünk)
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek a termékinformációk hatékony átadásához és az ügyfelekkel való tárgyaláshoz
  • Az ügyfelek problémáinak hatékony megoldása
  • Hatékony időmenedzsment készségek a feladatok priorizálásához és a határidők betartásához
  • Eredményorientált szemlélet a célkitűzések elérésének érdekében
  • Lakóhely: Budapest, ill. Pest megye

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Az MS Office csomag ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődesi lehetőség, képzések
  • A munkakör jellegének megfelelő eszközháttér (céges autó, laptop, mobiltelefon) biztosítása

Céginformáció

A Knauf a világ egyik vezető gyártója a modern szárazépítési rendszerek, szigetelőanyagok, vakolatok és kiegészítők, festékek, esztrichek, padlórendszerek, építőipari berendezések és szerszámok terén. Több mint 90 országban több mint 300 gyártólétesítménnyel és értékesítési szervezettel, világszerte 41 000 alkalmazottal és 15 milliárd eurós árbevétellel a Knauf-csoport számos karrierlehetőséget kínál – Európában, az Egyesült Államokban, Dél-Amerikában, Ázsiában és Afrikában.