Értékesítési Szakértő

  • Cég neve

    MOL Racing Kft.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Potenciális partnerek felkutatása és új üzleti lehetőségek megteremtése,
  • Értékesítési szerződések megkötése és ajánlatok előkészítése,
  • Termékek elérhetőségének biztosítása és kiszállítások szervezése,
  • Piaci árak meghatározása és margin maximalizáció,
  • Partnerkapcsolatok ápolása és pénzügyi folyamatok kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • MS Office és SAP vállalatirányítási rendszerek felhasználói szintű ismerete,
  • Vevőközpontúság,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség,
  • Eredményorientáltság,
  • Proaktivitás és rugalmasság,
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • B típusú jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomagot: éves br. 800.000 HUF cafeteria, 13.havi fix fizetés,
  • Sales bónuszt (negyedéves),
  • Munkaköri autót,
  • Korlátlan mobil csomagot belföldön (céges flotta),
  • Medicover egészségbiztosítást: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzés,
  • Wellbeing juttatásokat: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonyod teljes időtartama alatt,
  • Lehetőséget egy dinamikusan fejlődő, egyedi termékeket és szolgáltatásokat nyújtó szervezetnél dolgozni,
  • Fejlődési lehetőséget: támogatunk abban, hogy szakmai tudásodat folyamatosan bővíthesd és új készségeket sajátíthass el.

Céginformáció

Fedezd fel a MOL Racing Kft. világát, ahol a kőolajipar legújabb trendjeivel és termékeivel találkozhatsz! Csapatunk fiatalos lendülettel működik és folyamatosan bővülő tevékenységünkben mindenki számít! Ha szereted a dinamikus kihívásokat és fejlődni szeretnél egy innovatív környezetben, csatlakozz hozzánk!