Értékesítési /sales mérnök

  • Cég neve

    IKARUS Mounting Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Napelem tartószerkezet gyártással foglalkozó cég induló projektjének elsősorban sales és marketing stratégia kialakítása,
  • Az értékesítési csatornák kialakítása és utókövetése (Meglévő partneri kapcsolatok ápolása, új vevők felkutatása elsősorban Magyarországon, majd nemzetközi piacon is),
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása,
  • Értékesítési feladatok adminisztratív támogatása, ügyfélkapcsolat kezelés, szerződések előkészítésébe való bekapcsolódás,
  • Árajánlatok készítésének adminisztratív támogatása,
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése a tulajdonos és a menedzsment felé,
  • A cégvezetői döntések előkészítéséhez célzott információ gyűjtése a piacról, azok elemzése, konkurenciafigyelés
  • Eseti jelleggel rendezvényeken, kiállításokon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy azzal azonos műszaki affinitás és értékesítési tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Műszaki dokumentációk alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási képesség
  • Motivált, ügyfélorientált hozzáállás, stratégiai szemlélettel rendelkező gondolkodásmód
  • Kiváló MS Office ismeretek (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Jó megjelenés
  • Székesfehérvári székhelyű munkavégzés

Előnyt jelent

  • Napelem értékesítésben, kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Műszaki, mérnök végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, havi nettó 37.500.- Ft cafeteria
  • Tőkeerős magyar nagyvállalati háttér
  • Értékesítési bónusz rendszer
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Kötetlen munkarend hétfőtől péntekig
  • Munkába járás támogatása 30 Ft/ km hozzájárulással
  • Nagyfokú függetlenség a munkavégzés során

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az IKARUS Mounting Systems Kft.  székesfehérvári telephelyén működő napelem tartószerkezet gyártással foglalkozó vállalat.