Értékesítési műszaki tanácsadó

  • Cég neve

    CHIORINO Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Hajtástechnikai termékek értékesítése Észak-Nyugat magyarországi valamint osztrák vevőkörnek.
Meglévő ügyfélkör látogatása, szakmai támogatása.
Új partnerek felkutatása, igényeik felmérése.

Elvárások

Új kollégánk elsősorban Győr-Moson-Sopron, Vas  vagy Veszprém megyei lakhellyel rendelkezik.
Rátermett értékesítő, kedves, közvetlen, szakmailag felkészült és magabiztos fellépésű.
Felkeresi a meglévő ügyfeleinket, tovább viszi a jól működő kapcsolatokat, valamint folytatja az aktuális együttműködések menedzselését. Új ügyfeleket talál és bemutatja nekik cégünk professzionális hajtástechnikai megoldásait, felméri igényeiket, gyorsan, hatékonyan és eredményesen reagál, leszervezi és lekommunikálja valamint megadja a szakmai szempontból megalapozott választ a szükségleteikre.
Elsajátítja a szükséges termékismeretet, átlátja és alkalmazza a képzés során megszerzett tudásanyagot, kérdés esetén feletteseivel egyeztetettek alapján képviseli a cégünk álláspontját.
Német nyelven megfelelő szinten kommunikál ahhoz, hogy Ausztria határmenti településein, az osztrák piac néhány szereplőjével is gond nélkül bonyolítson ügyleteket.

Előnyt jelent

A korábbi, értékesítési területen szerzett tapasztalat segíti a munkavállalót a feladatkör kihívásainak való megfelelésben.
Gyorsan tanul, a jó kérdéseket teszi fel és nem riad meg a szakma elméleti alapjainak elsajátításától.
Műszaki karbantartási területen szerzett tapasztalat hasznos a vevői igények megértése szempontjából.

Amit kínálunk

Szakmai berkekben elismert világcég a háttere leányvállalatunknak.
Ösztönző munka, támogató közegben.
Kihívás, tapasztalat, megbecsülés.
Szabadság, önálló időbeosztás, magas szintű döntési jogkör.
Munkavégzéshez szükséges eszközök, képzések, szakmai támogatás.
Céges autó, telefon, laptop, szakmai anyagok biztosítása.
Versenyképes, teljesítményarányos bérezés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szállítószalagok, hajtószíjak, fogazott szíjak, szíjtárcsák, teflon termékek gyártásásával, konfekcionálásával és értékesítésével foglalkozik cégünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva  kérem küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.