Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    HOTEL ÓZON Kft.

  • Munkavégzés helye

    3233 Gyöngyös, Ózon utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egyéni értékesítés
  • Értékesítéssel kapcsolatos, írásbeli és telefonos szállodai kommunikáció magas szintű lebonyolítása
  • Telefonon vagy e-mailen beérkező megkeresések kezelése, vendégek teljeskörű informálása
  • Írásos ajánlatok elkészítése, nyilvántartása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó, valamint egyéb szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Önálló, strukturált munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos
  • Vendégcentrikus szemlélet
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó kapcsolatépítő képesség
  • Angol nyelv szóbeli és írásbeli használata

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség, hasonló munkakörben szerzett szállodai tapasztalat
  • Hostware ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, 8 órás munkaviszony
  • Biztos hosszú távú munkahely
  • Munkához szükséges tárgyi feltételek biztosítása
  • Munkába járási támogatás
  • Személyzeti étkezés biztosítása (ebéd, vacsora)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Hotel Ózon & Luxury Villas****superior (Mátraháza), Budapesttől csupán 80 km-re a Kékes lábánál Mátraházán, 710 méterre a tengerszint felett helyezkedik el.
A 121 szobával és 11 luxus kétszintes villával rendelkező szálloda varázslatos hegyvidéki környezetben, egy 3,2 hektáros ősfás erdei szabadidőpark ölelésében található.
Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma nyújt felejthetetlen élményt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva!