Hagleitner Hygiene Magyarország Kft. logo

Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    Hagleitner Hygiene Magyarország Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Higiéniai tanácsadóként egy meghatározott területen:

  • Új ügyfelek szerzése
  • Meglévő partnerkapcsolatok fejlesztése, bővítése
  • Hozzáértő tanácsadás ügyfeleink számára
  • Vevői és piaci potenciál elemzése
  • Szoros együttműködés az értékesítési irodával és az értékesítési vezetőséggel
  • A sikeres Hagleitner márka erősítése az Ön területén

Elvárások

  • Szenvedély az értékesítés iránt, eredményorientáltság
  • Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalókészség, problémamegoldó képesség
  • Kommunikatív személyiség
  • Kereskedelmi gondolkodás
  • Dinamikus, motivált, képes csapattal együttműködni

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli munka, érdekes továbbképzési és karrierlehetőség egy gazdaságilag egészséges helyi vállalatnál, melyet stabil növekedés, valamint egy minőségi márka ismertsége és minősége jellemez.

Megszólítjuk a tapasztalt értékesítési szakembereket, de lehetőséget adunk a motivált pályaváltóknak is.

  • Alap- és továbbképzés
  • Coaching
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavállalói rendezvények
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Stabil munkahely

Ideális, ha a fent megnevezett városok/területek egyikében lakik. Higiéniai tanácsadónk alkalmazotti munkaviszonyban a saját autójával dolgozik, melynek felmerülő költségét havi fix összegig megtérítjük. A bérezési rendszerünkben a pozíció fix bérből, jutalékból és költségtérítésből áll.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A Hagleitner az innovatív higiéniai termékek teljes körű szolgáltatója. Adagolórendszereinkkel piacvezetők vagyunk Ausztriában, sikeresek vagyunk közvetlen értékesítésben Közép- és Kelet-Európa 12 országában, világszerte pedig több mint 60 országban gondoskodunk kereskedelmi partnereinkről. Sikerünk alapja munkatársaink hozzáértése és folyamatos fejlődésre való törekvésünk.

Folyamatos növekedésünk végett keressük Önöket a következő pozícióba

Kiemelt fontosságú területeink:
Komárom-Esztergom vármegye (ill. Észak-Buda)
Vas vármegye (Szombathely és környéke, ill. Sopron)