Értékesítési munkatárs (GH-1445)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest V. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalata számára keres munkavállalót az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:

  • A szállodalánc szolgáltatásainak értékesítése,
  • A weboldalon a szállásajánlatok, árak, kapacitások ellenőrzése,
  • Szobafoglalással kapcsolatos kérdések, igények kezelése, panaszkezelés,
  • Árajánlatok, szerződések elkészítése,
  • Munkájáról és tevékenységéről rendszeresen beszámolót készít, melyben részletezi az elért eredményeket, elemzéseket, trendeket,
  • Képviseli a szállodaláncot szakmai rendezvényeken,
  • Hirdetési feladatok: időszakok, szállodák azonosítása, javaslat összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Motivált, céltudatos proaktív attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • HostWare vagy más HMS rendszer ismerete
  • Szállodaiparban használt CRS rendszer ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Proaktív, innovatív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Cafeteria
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs