CARDINAL Számítástechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    CARDINAL Számítástechnikai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A CRAFT dokumentumkezelő rendszer, és SaaS szolgáltatások értékesítése a potenciális vállalati, nagyvállalati ügyfelek részére
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása, prezentációk, bemutatók megtartása
  • Ügyféligények felmérése, az igények továbbítása a menedzsment részére
  • Árajánlatok készítése, az elsődleges ártárgyalások lefolytatása
  • Pályázatok kidolgozásában való aktív részvétel
  • Cég képviselete szakmai rendezvényeken, bemutatókon
  • Google Ads és egyéb közösségi médiás kampányok koordinálása
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációképesség szóban és írásban, magyar és angol nyelven
  • Megbízható és lelkiismeretes önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Dokumentumkezelő és workflow rendszerek ismerete
  • Az angol mellett egyéb nyelvek ismerete
  • SaaS értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Banki, pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
  • Nagy múltú, sikeres, piacvezető cégnél dolgozhatsz
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
  • Családias hangulat
  • Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag
  • Home Office lehetőség biztosítása

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.