Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    BERTIS HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Hústermékek értékesítése meglévő partnereknél
  • Új partnerek felkutatása és klienskör növelése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és új kapcsolatok kiépítése
  • Ügyfélproblémák megoldása és elégedettségük növelése
  • Az ügyfelek igényeinek átadása a termelésnek és a szállításnak
  • Piaci információk gyűjtése és elemzése
  • Értékesítési célok és kvóták elérése a vállalat által kitűzött határidőkön belül
  • Munkavégzés helye: Magyarország területén

Elvárások

  • Tapasztalat az értékesítés területén
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban magyarul
  • Kiváló szervezőkészség, proaktív hozzáállás és magas szintű önmenedzsment
  • B kategóriás vezetői engedély szükséges
  • Kiváló csapatjátékos, aki összedolgozik a raktáros és kiszállító kollégákkal
  • Illedelmes viselkedés, igényes megjelenés és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ha a jelentkező már rendelkezik értékesítési tapasztalattal,  élelmiszer- és húsipar területen
  • Korábbi klienskör megléte, melyet az értékesítési hálózatunk bővítésére fordíthat

Amit kínálunk

  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett, teljesítményarányos bérezés és Cafeteria
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon/tablet, autó)
  • Szakmai és egyéni fejlődés (kurzusok és tanfolyamok)

Céginformáció

Megbízható hátterű, több, mint 30 év tapasztalattal rendelkező vállalat. Cégünk erdélyi székhelyű, 1992 óta működő vállalkozás. Az elmúlt több, mint 30 év alatt a húsiparban, élelmiszer-kereskedelemben, valamint a vendéglátásban működő cégcsoport. Megbízható, elkötelezett csapatunk jelenleg 6 cégben, 1300 munkavállalóból áll. Mottónk: Minőség, mindig! A magyar piacon 3 éve vagyunk jelen. 250 partnerrel és több, mint 400 munkaponttal rendelkezünk, telephelyünk Dunakeszin található. További információ cégünkről a következő weboldalon érhető el: www.bertis.hu

A "Jelentkezés" gombra kattintva csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.