Értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    BASALTKER Kft.

  • Munkavégzés helye

    8321 Uzsa

  • Fizetés

    Bruttó 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Kő és kavicsbányászati termékértékesítő csapatunkban fő feladatod az ajánlatkérések feldolgozása, ajánlatok adása, igény esetén különböző fuvarfeladatok szervezése. Felhasználói oldalról érkező igények feldolgozása a termelő üzem kollégáival egyeztetve.
Feladatod lesz továbbá a meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a szerződések, egyedi megrendelések nyomon követése.

Elvárások

  • A jó kommunikációs és problémamegoldó képesség elvárt a pozícióhoz.
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Office ismeretek

Előnyt jelent

  • A kő- és kavicsbányászati termékek értékesítésében, útépítésben, aszfalt-, betongyártásban szerzett tapasztalatod.
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rendezett munkaügyi kapcsolat
  • Béren kívüli juttatáscsomag (SzÉP kártya, munkába járás támogatása)

Pályázatát kérjük küldje a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.