Értékesítési mérnök

  • Cég neve

    Forest-Vill Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítő és ajánlatkészítő csapatban való együttműködés
  • Új és meglévő ügyfelek kezelése, látogatása
  • Tenderanyagok összeállítása, feltöltése és kezelése;
  • Ajánlati kalkuláció készítése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Szerződéskészítés, rögzítés;
  • Munkához kapcsolódó egyeztetések (külső-belső)
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése és értékelése;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel a munkák megnyerése érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú villamos szakirányú végzettség;
  • minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Proaktivitás, agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés, kreativitás, együttműködés

Előnyt jelent

  • Villamosmérnöki tapasztalatod az értékesítés területén szeretnéd kamatoztatni
  • Kiváló kommunikációs készség és kapcsolattartás jellemez
  • Munkád nagy odafigyeléssel és precizitással végzed
  • Aktív részese szeretnél lenni a jövő energetikájának kialakításában
  • Szereted az összetett feladatokat

Amit kínálunk

  • Magyarország vezető energetikai projektjeiben való részvétel
  • Cafetéria
  • Csoportos egészségügyi biztosítás
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk
  • Céges gépjármű
  • Támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
  • Modern munkakörnyezet Budaörs egyik legszebb részén

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Forest-Vill Kft. 2015-ben alakult villamosipari és energetikai megoldások megvalósítására szakosodott vállalkozás, mely az elmúlt években vállalatcsoporttá fejlődött.
Biztos hátteret, változatos feladatokat és karrierépítési lehetőséget nyújtunk egy folyamatosan és dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál, mely Magyarország egyik meghatározó energetikai piaci szereplője.

Bővülő csapatunkba budaörsi központtal, de változó tevékenységi területen dolgozó, értékesítési mérnök kollégát keresünk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet.