Értékesítési menedzser

  • Cég neve

    EVROFIN Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A pozíció a Technológiai osztály üzleti csapatához tartozik
  • Üzleti találkozók ügyfelekkel
  • Új ügyfelek aktív keresése
  • Meglévő ügyfelek gondozása, keresztértékesítés (ügyfél forgalom és profit növelése)
  • Termékek, megoldások és szolgáltatások prezentálása
  • Ajánlatok készítése és bemutatása
  • Ügyfél igények felmérése és elemzése a termékportfólióval összefüggésben
  • Kommunikáció a cég más osztályaival
  • Kommunikáció beszállítókkal és üzleti partnerekkel
  • Felelősségvállalás meghatározott üzleti tevékenységek, tervek és célok végrehajtásáért
  • Jelentés az csoportvezetőnek
  • Üzleti potenciál értékelése
  • Munkavégzés a cég belső rendszereinek használatával (CRM, intranet)
  • Aktív részvétel a cég marketing tevékenységében (kiállítások,  workshopok, ügyfélnapok)
  • Üzleti utak elsősorban Magyarországon – időnként Csehország és Szlovákia területén

Elvárások

Alapfeltételek:
  • Érettségi
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

 Nyelvismeret:
  • Magyar anyanyelv
  • Angol – középfok, aktív kommunikációs képesség
  • Szlovák vagy cseh nyelvismeret – előny

Jogosítvány: B

Gyakorlati követelmények és jellemzők – elvárásaink
  • Minimum 2 év igazolt tapasztalat hasonló üzleti pozícióban a B2B szegmensben
  • Közvetlen tapasztalat az ügyfélkommunikációs menedzsment / IT megoldások / dokumentumkezelési szolgáltatások és / vagy tanácsadás értékesítésében más B2B szegmensekben jelentős előnyt jelent
  • Feladatok proaktív megközelítése
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Magasszintű felelősségvállalás és függetlenség
  • Fejlett kommunikációs és prezentációs készség
  • Barátságos viselkedés
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Szlovák vagy cseh nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • Belépés utáni oktatás (termékportfólió, folyamatok, stb.)
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon

Céginformáció

Cégünk, az EVROFIN Kft. társaságok, ill. szervezetek dokumentumainak körforgását, valamint feldolgozását végző technológiák forgalmazásával és karbantartásával kapcsolatos szolgáltatásokra specializálódott.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.