Értékesítési manager

  • Cég neve

    PANTHEON Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Mozgóbér Jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő adatbázis alapján új üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kialakítása
  • Ügyféltalálkozók és bemutatók szervezése, értékesítési kampányok támogatása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, beszállítókkal és viszonteladó partnerekkel
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • A teljes értékesítési folyamat lebonyolítása, koordinálása és utánkövetése (projekt menedzsment)
  • Új értékesítési piacok felkutatása, új partnerekkel hosszú távú kapcsolat kialakítása
  • Üzletfejlesztés támogatása, vállalati brand képviselete nemzetközi szinten
  • Vevőlátogatások nemzetközi szinten
  • Üzleti tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a berlini irodával
  • Kimutatások, jelentések készítése, ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások

  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Értékesítési tapasztalat elsősorban szállítmányozás területen
  • Agilis, rugalmas hozzáállás
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség mind írásban, mind szóban
  • Kommunikációs szintű, magabiztos angol és német nyelvtudás szóban és írásban is
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok
  • Felsőfokú végzettség
  • Vasúti szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi piaci tapasztalatok
  • Lengyel nyelvismeret

Amit kínálunk

  • alkalmazotti, teljes munkaidőre vonatkozó munkaviszony
  • rugalmas munkavégzési lehetőség
  • magas szakmai színvonalú csapatban történő munkavégzés
  • versenyképes bér, plusz eredményfüggő mozgóbér (jutalék)
  • részvétel nemzetközi eladásokban, piacépítésben és terjeszkedésben
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség, szakmai kihívás, nyitottság az új és kreatív ötletekre
  • külföldi tapasztalatszerzés lehetősége

Céginformáció

  • Vasúti fuvarozásban érdekelt partnerünk részére új munkatársat keresünk.
    Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • ügyféllátogatás Magyarország területén és esetenként a környező országokban.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja a magyar és angol nyelvű önéletrajzát.