Értékesítési Manager B2B

  • Cég neve

    Riasztódepó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Palóc utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Otthonbiztonsággal foglalkozó webáruházakat üzemeltető, területén piacvezető cégként a megnövekedett piaci igények miatt a Riasztódepó Kft. bővülő csapatába B2B Értékesítési Manager pozícióba keresünk kollégát.

Izgalmas feladatok várnak rád:

  • Te leszel a jelenleg még egyedileg kezelt vállalati ügyfelek kijelölt kapcsolattartója és tanácsadója
  •  Bemutatod a vállalat portfólióját és tanácsokat adsz a jövőbeli együttműködés folyamatára
  • Teljes körűen irányítod és nyereségesen működteted a területet
  • Új marketing eszközöket és csatornákat derítesz fel és vezetsz be
  • Méred a marketing-sales kampányok hatékonyságát
  • Hatékony kapcsolattartást és értékesítést folytatsz telefonon és e-mailen keresztül irodai környezetből
  • Egyedi e-mail kampányokat tervezel és valósítasz meg az egyes ügyfélcsoportoknak a marketing csapat támogatásával
  • Ajánlatokat és edukációs anyagokat készítesz
  • Aktívan részt veszel az értékesítési stratégia kialakításában és megvalósításában

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 3 éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat az értékesítési stratégiák kidolgozásában és végrehajtásában, beleértve az értékesítési célok meghatározását, az értékesítési csatornák kiválasztását és az értékesítési folyamatok optimalizálását
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban marketing vagy gazdasági)
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Eredményorientált gondolkodás, a folyamatok precíz nyomon követese
  • Erős Microsoft Office ismeretek

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Heti 2 nap home office, amihez telefont, laptopot biztosítunk
  • A versenyképes fizetés plusz éves bónusz
  • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél
  • Professzionális, egyben családias munkakörnyezetet, tágas, világos irodával
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődés, képzések, tréningek
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, a  "Jelentkezés" gombra kattintva küldd el nekünk fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével.