Sales csoportvezető / irodavezető asszisztens

  • Cég neve

    GYÓGYNÖVÉNYKERT Kft

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Fizetés

    Bruttó 345e - 530e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér Jutalék Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatokkal találkozhatsz nálunk:

  • Az értékesítő kollégák hívásainak elemzése
    • A hívás során felfedezett hibák javítása
    • A hívások értékelése a megadott szempontrendszer alapján
    • Az értékesítő kollégák teljesítményének mérése
  • Új munkatársak kiválasztásában és betanításában való közreműködés
  • Napi/heti/havi riportok pontos vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Próbaértékesítések és szituációkezelések bemutatása
  • Irodavezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ad Hoc jellegű feladatok ellátássa

Elvárások

Olyan munkatársat keresünk akinek:

  • 1-3 év értékesítés területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Minimum középfokú végzettsége van
  • Alapszámítógépes ismeretekkel rendelkezik
    • word, excel, e-mail
  • Csapatjátékos, de önállóan is képes a rábízott feladatok megoldására
  • Jól kommunikál írásban és szóban
  • kiváló asszertív kommunikációval rendelkezik
  • Precíz, pontos és proaktív
  • fiatalos, dinamikus, segítőkész, kedves, empatikus személyiség

Valaki olyan kollégára gondolunk aki nem csak a számonkérésben jeleskedik, hanem példamutatóan napi rendszerességgel képes az általunk tanított módszerek élesben való bemutatására, aki szívesen tanul meg új dolgokat és fontos számára a csapatszellem.

Előnyt jelent

Jó ha neked is van ezekről a területről tapasztalatod

  • Call-center irodavezetés
  • Angol nyelvtudás írásban és / vagy szóban
  • Haladó színtű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
    • Excel: függvények magas színtű ismerete, pivotok készítése kezelése
  • Social media felületek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Mit kínálunk neked:

  • Egy átfogó és mindenre kiterjedő betanítást (mellébeszéd nélkül mit, miért, hogyan kell):
    • Az első 3 hónapban egy rutinosabb kolléga mellé kerülnél aki teljeskörűen mindenben segítene a betanulási idő alatt.
  • Stabil, hosszútávú munkahely, ahol megtalálhatod a hosszútávú számításaidat
  • Szabad hétvégék (hétfőtől-péntekig tedd oda magad)
  • A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítása az igényeidnek megfelelően
  • Egy kellemes, modern klímás irodai környezetben
  • Támogató és barátságos légkör
  • Természetesen bejelentett munkaviszony

Munkaidő:
H-P 8:30-17:00

Amit már az elején megígérhetünk az a garantáltan unalommentes és jókedvű mindennapok az Gyógynövénykert csapatában.

Bérezés:
Mi erre gondoltunk:
alap+ iroda bónusz, így a teljesítményed tükröződni fog a fizetéseden is.
A betanulási időszakban fix bruttó  270.000 Ft + 75.000 Ft motivációs prémium  azt követően pedig fix + motivációs bónusz + jutalék

Céginformáció

„Csak akkor lehetsz sikeres, ha azt csinálod amit szívből szeretsz"

Gyógynövénykert Kft már közel 10 éve van jelen a krémek és táplálékkiegészítők piacán, ez idő alatt hatalmas tapasztalatot szerzett a termékfejlesztés és értékesítés területén, ezért kötelezte el magát a professzionális saját márkás termékek forgalmazása mellett, az online térben és call-center keretein belül. A fejlődésünk és sikerünk kulcsa az a profizmus, ami a cég működésének minden területén jelen van, most szeretnénk, ha te is csatlakoznál hozzánk, hogy együtt növeljük tovább a cégünk sikerét.

Ha felkeltette a hirdetésünk a figyelmedet és úgy érzed ez a számodra ideális pozíció akkor "KATT" a jelentkezem gombra!