Értékesítési/Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Home Impex Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 30.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ha szeretnél egy nemzetközi szinten is folyamatosan fejlődő multinacionális cég csapatába tartozni, kedveled az összetett folyamatokat, szívesen tanulsz meg új dolgokat, elvárásod a modern irodai környezet, ne keress tovább!

Téged keresünk, ha mindig is jól kommunikáltál és szeretsz mások segítségére lenni, az adatokat pontosan és figyelmesen kezeled, egyszerre több feladattal is könnyedén megbirkózol.
Legyél Te, aki az értékesítési kollégáink stabil támogatójaként hatást gyakorolsz a cég további növekedésére!

Főbb feladatok, munkák

Vevői érdeklődések nyomon követése:
  • telefonos és e-mailes kommunikáció a beérkezett megkeresések nyomon követésére
  • az érdeklődők részletes és megfelelő informálása a termékeinkről
  • az egyes megkeresések státuszának rögzítése elektronikus platformon
  • rendelések felvétele és vállalatirányítási rendszerben való rögzítése
Sales back office feladatok:
  • a területen dolgozó kollégák által letárgyalt szerződések, egyedi partner megállapodások dokumentációjának elkészítése
  • árajánlatok összeállítása
  • az értékesítést támogató egyéb adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és belső osztályokkal (raktár, logisztika, beszerzés, pénzügy, marketing)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret – elsősorban Excel (magabiztos használat).
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Egyéb nyelvek ismerete

Amit kínálunk

  • Egyéni szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias hangulat, fiatalos, közvetlen kollégák
  • Cégünk által nyújtott stabil, támogató háttér
  • Korlátlan kávéfogyasztás
  • Biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges eszközöket: a laptopot és a mobiltelefont

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérjük, szakmai önéletrajzát bérigény megjelöléssel küldje el a „Jelentkezem” gombra kattintva.