Értékesítési képviselő

  • Cég neve

    Pernod Ricard Hungary Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Az alábbi feladatok elvégzését kérjük tőled:

  • A meglévő partnerbázis folyamatos növelése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása a Horeca / Trade szektorban.
  • Partnerre szabott, egyedi ajánlatok kidolgozása, ajánlat készítés, ajánlatok nyomon követése.
  • Partnerkör önálló kezelése, vevői igények nyomon követése, reklamációkezelés, termékportfólió bővítése.
  • Márkáink elérhetőségének folyamatos javítása
  • Márkáink forgalmának növelése partnereinknél
  • Marketing aktivitások szervezése a fentiek elérése érdekében
  • Edukációs és kóstoltató programok szervezése
  • Mindezek precíz adminisztrációja

Téged várunk a csapatba, ha a alábbiak közül a az alábbi pontokban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kitűnően kommunikálsz szóban és írásban
  • Kiváló tárgyalási, problémamegoldó készség, a megnyerő stílussal rendelkezel
  • Nem riadsz vissza a változatos feladatoktól
  • Tudsz önállóan dolgozni
  • Képes vagy a területedre jó gazdaként tekinteni
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, magabiztosan vezetsz

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Meglévő kapcsolat rendszer

Mit adunk cserébe?

Kimagasló jutatási csomag: alapbért, + havi bónusz + jutalékot és éves bónuszt. 100%-ban bejelentett fizetést, Céges személyautót magán használatra is.  Mobiltelefont, ipad-et, laptopop a munkavégzéshez.  Kedvezményes dolgozói vásárlást, és számos más béren kívüli juttatást. Változatos, kihívásokkal teli munkát prémium márkákkal. Folyamatos tréningekkel és fejlődési lehetőséggel várunk csapatunkba.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.