Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. logo

Értékesítési Képviselő (NYUGAT-MAGYARORSZÁG)

  • Cég neve

    Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A meglévő partnerbázis folyamatos növelése
  • Az üzleti lehetőségek felkutatása a HoReCa szektorban
  • Partnerre szabott, egyedi ajánlatok kidolgozása, ajánlat készítés, ajánlatok nyomon követése
  • Partnerkör önálló kezelése, vevői igények nyomon követése
  • Céges márka forgalmának a növelése a partnereknél
  • Marketing aktivitások szervezése a fentiek elérése érdekében
  • Edukációs és kóstoltató programok szervezése
  • Precíz adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Vendéglátásban és/vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, lendületes karakter

Amit kínálunk

  • Havi és éves bónuszok
  • Céges gépjármű (korlátlan használatra)
  • Telefon, Laptop, Tablet
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek
  • Élet-, baleset-, és egészség biztosítás
  • Dolgozói kedvezmények

Céginformáció

Partnerünk vezető prémium szeszes italokat gyártó cége, amely a világ kedvenc italmárkáit szolgálja fel több mint 160 országban. Most keresik új képviselőjüket Győr-Moson-Sopron (Győr), Veszprém (Veszprém, Várpalota) megyéből (a Balaton északi része).
Ha érdekel az értékesítés világa, és szeretnél egy fiatalos-lendületes csapat tagja lenni várjuk jelentkezésed.