Értékesítési képviselő

  • Cég neve

    NOMIland Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 1 200 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Aktív eladás
Bemutató és termékajánlat kínálatunkból
Új ügyfelek keresése
A meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
Pedagógusokkal való együttműködés , konzultációk , prezentációk

Elvárások

Kiváló kommunikációs és tárgyalási kézségek
Önnállóság
Ügyfélközpontúság
Önbizalom ,üzleti ambíciók

Amit kínálunk

Munkát  egy nagy hagyományokkal rendelkező nemzetközi cégnél
A  munkavégzésnek megfelelő bérértékelés
Időbeosztás  lehetősége

Céginformáció

A Nomiland Kft . A NOMIland EUROPEN GROUP Since 1996 cégcsoport tagja ,amely vezető szerepet tölt be a közép - európai piacon az óvodák ellátásában,valamint Magyarország ,Szlovákia, Csehország és Románia területén .Üzemeinkben kiváló minőségű,egyedi formatervezésű bőtorokat készítünk ,melyek minőségben és felhasználásban teljes mértékben megfelelnek az óvodák igényeinek.
Ügyfeleink számára szerepjátékokat, fejlesztő segédeszközöket ,mozgásfejlesztő eszközöket ,művészeti és zenei neveléshez szükséges eszközöket ,valamint gyerekjátszótereket kínálunk.Garantáltan színvonalas szolgáltatásokat és kiváló minőségű termékeket biztosítunk.
Saját raktárhelyiségünk lehetővé teszi ügyfeleink számára , hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférhessenek termékeinkhez .Katalógus alapon dolgozunk , évente kiadunk egy termékkatalógust , amelyet közvetlenül az óvodáknak  terjesztünk az összes fent említett piacon .
A NOMIland stabil és átfogó beszállító több ezer óvoda számára. Csapatunk aktívan törekszik a hatékony együttműködésre óvodai ügyfeleinkkel.

A  JELENTKEZEM gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát .