Értékesítési képviselő - (Biztosítási terület, Budapest és agglomeráció)

  • Cég neve

    Magyar Posta Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Posta Biztosító több, mint 20 éves fennállása óta már több, mint 5 millió szerződést kezelt. Ilyen mennyiségű szolgáltatás ellátásához elengedhetetlen a tőkeerős tulajdonosaink háttértámogatása és közel 300 munkatársunk lelkes munkája. Mindezeknek köszönhetően évről évre új fejlesztésekkel jelenünk meg a biztosítási piacon, valamint létrehoztuk és elindítottuk új insurtech márkánkat, a

hello.hu-t.

Ahhoz, hogy továbbra is lépést tudjunk tartani korunk kihívásaival, folyamatosan fejlődnünk és bővülnünk kell, amihez szükségünk lehet a Te tudásodra is. Jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ:

  • hosszú távú perspektívára egy sikeres és biztos háttérrel rendelkező vállalatnál,
  • kipróbálhatod, milyen egy agilis átalakuláson átformálódó, újításokra nyitott munkahely,
  • közvetlen hangulatú munkakörnyezetre, rugalmas munkakörülményekre,
  • önálló munkavégzésre egy profi, gyakorlott, támogató csapat tagjaként,
  • cégautóra, mobiltelefonra, notebookra,
  • versenyképes jövedelemre, cafeteriára és bónuszra,
  • folyamatos visszajelzésre munkádról,
  • tanulási és képzési lehetőségre (belső webináriumok, céges szakmai napok, szakmai képzések),
  • mindezt a munka-magánélet egyensúlya mellett.

AMIK A NAPI FELADATAID LESZNEK:

  • a területhez tartozó postahelyek látogatása során a közvetlen értékesítésben dolgozó postai munkatársakkal megismertetni a Magyar Posta Biztosító termékeit, a postai értékesítési munkatársak folyamatos fejlesztése és motiválása,
  • a postai értékesítési munkatársak számára egyéni, személyre szabott, valamint csoportos képzések, tréningek szervezése és tartása (pl. eladástechnika, termékismeret, stb),
  • kapcsolattartás a postahelyi vezetőkkel, az oktatási és képzési igények egyeztetése, teljesítmény- és értékesítési menedzsment,
  • önálló értékesítés a postahelyeken, bemutatva ezáltal a postai munkatársak számára a „legjobb gyakorlatot” (best practice), legyen az a Magyar Posta Biztosító valamely termékével kapcsolatos ajánlatadás, tárgyalás vagy szerződéskötés,
  • értékesítési statisztikáink figyelemmel kísérése, értelmezése mellett a posták tervteljesítésének is folyamatos figyelése, elemzése, visszacsatolás a postahelyi vezetők felé a teljesítményekről,
  • szükséges adminisztráció elvégzése,
  • PowerPoint prezentációk készítése.

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • legalább 5 éves munkatapasztalatot, preferáltan pénzügyi termékek és/vagy szolgáltatások értékesítésében,
  • felsőfokú végzettséget,
  • tanulási képességet és hajlandóságot,
  • nyitott, barátságos személyiséget, ügyfélközpontú beállítottságot,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséget,
  • magabiztos MS Office használatot (Outlook, Word, PowerPoint, Excel),
  • kreatív, önálló, felelősségteljes munkavégzést,
  • „B” kategóriás jogosítványt.

EZEN KÍVÜL ELŐNY:

  • ha otthonosan mozogsz a biztosítás világában (élet- és vagyonbiztosítás),
  • ha beszélsz angolul.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Ha szívesen dolgoznál velünk, kérjük, a Jelentkezem” gombra kattintva küldd el részletes Szakmai önéletrajzodat.