Sales Representative - Supplier Relations Specialist

  • Cég neve

    Mercateo Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Infopark sétány 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Proaktív szakértő: Új beszállítók, kiskereskedők és eladók felkutatása és megszerzése a Unite számára, beleértve a szerződéskötési tárgyalásokat is
  • Szolgáltatásorientáció: Ön lesz a kapcsolattartó a Beszállítóink számára a beszerzési platformunkon
  • Személyre szabott tanácsadás: Tanácsadás és a termékportfólió stratégiai fejlesztése a magyar platformunkon
  • Segít a jövő alakításában: Ön új, releváns termékcsoportokat fejleszt ki, és biztosítja, hogy a termékek logisztikailag rendelkezésre álljanak
  • Csapatmunka: Ön lesz a németországi központi erőforrások kapcsolattartója

Elvárások

  • Végzettség és tapasztalat: Kereskedelmi vagy hasonló alapképzéssel és 3-5 év gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a magyar piacon az értékesítés területén
  • Kommunikációs készségek: Kiváló kommunikációs készséggel, és magas szintű tárgyalási készséggel rendelkezik
  • Ügyfélközpontúság: Erős szolgáltatás- és ügyfélközpontúsággal rendelkezik, és gyorsan eligazodik az összetett új témákban
  • Idegen nyelvek ismerete: Szereti a nemzetközi csapatban való munkát. Anyanyelvi szinten beszél magyarul és jó angol nyelvtudással rendelkezik. Ezen kívül a német nyelvtudás előnyt jelent
  • Digitális munkavégzés: Az MS Office használatában jártas, nagy affinitással rendelkezik az informatika terén, és szeretné aktívan alakítani a digitális változásokat

Amit kínálunk

  • Rugalmas hibrid munkamodellt kínálunk: Dolgozhat a modern budapesti Unite irodánkban, kombinálva azt otthoni irodájával
  • Hosszú távon gondolkodunk: Hiszünk a kreativitás szabadságában - Hozzáférést biztosítunk a Céges Akadémia képzéshez is, hogy segítsük a karrierje fejlődését
  • Egyenrangú félként tekintünk egymásra: korrekt vállalati kultúra, segítőkész kollégák és tapasztalt menedzsment

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Mi vagyunk a Unite.
Összekötjük a gazdaságot a fenntartható üzlet érdekében. Megbízható e-beszerzési platformunk az integrált Mercateo piactérrel és beszerzési portállal lehetővé teszi a B2B és a közszféra szervezetei számára a zökkenőmentes beszerzést. A vevőket és a beszállítókat a kölcsönös előnyök érdekében összekötjük, így a tisztességes verseny és a megbízható partnerségek szilárd alapját teremtettük meg. Platformunk skálázható infrastruktúrája támogatja a kapcsolatokat, az üzleti stabilitást és a stabil ellátási láncot. Forradalmasítjuk az e-kereskedelmet a B2B és a közszféra számára azáltal, hogy értéket teremtünk és osztunk meg a piacok és a közösségek számára.

Szeretne az Unite részévé válni?
Vállalatunkat 2000-ben alapítottuk, és székhelyünk a németországi Lipcsében található. Európa 12 országában működünk, több mint 700 munkatársunk dolgozik irodai és távmunkában egyaránt. A 2022-es évben 447,7 millió eurós bevételt értünk el.