ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ (GH-1444)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Változó, az ország egész területén

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalata számára keres munkavállalót az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállodai férőhely- és egyéb szolgáltatások értékesítése a bevétel maximalizálása érdekében,
  • A szállodai forgalmi adatok elemzése, monitorozása,
  • A heti/havi jelentések összeállítása,
  • Rendelésállománynak megfelelően értékesítési akciók kialakítása, megvalósítása,
  • Az értékesítési tevékenység egyes elemeinek értékelése és a tapasztalatok beépítése a tervezésbe,
  • Szobafoglalási rendszer eredményes működtetése,
  • Árpolitika következetes alkalmazása,
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, potenciális új üzleti partnerek felkutatása,
  • Piaci trendek nyomonkövetése,
  • Értékesítési stratégia kidolgozása,
  • Közreműködik a szálloda fejlesztési, üzletpolitikai, gazdasági koncepcióinak kialakításában,
  • Részt vesz a szálloda értékesítési politikájának kialakításában, az árstratégia létrehozásában,
  • Kapcsolatot tart és együttműködik a Hunguest központi értékesítésével, alkalmazza a vállalati irányelveket

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Kiválószervező és adminisztrációs készség
  • MS Office ismerete, HostWare vagy más HMS rendszer gyakorlott felhasználója
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Értékesítési munkatárs