Értékesítési, hitelügyintézői munkatárs

  • Cég neve

    HUNGAROCAR-2000 ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Egressy út 17.

  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új gépkocsi értékesítés,
  • Az új gépkocsi értékesítéshez kapcsolódó szolgáltatás értékesítése (hitel, biztosítás)
  • Gépkocsik számláinak Doas rendszerben történő rögzítése, számlázás,
  • Forgalmi engedélyek, átadások koordinálása,
  • Használt autók beszámítása,
  • Havi zárások, jelentések készítése,
  • Együttműködés a területi képviselővel, a szervizzel, pénzügyi asszisztenssel, okmányirodai ügyintézővel.

Elvárások

  • Gépkocsi értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Kiemelt kommunikációs képesség,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Angol, vagy német nyelvtudás ismerete.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Dinamikus csapat,
  • Pontos munkabér.

Céginformáció

HUNGAROCAR-2000 ZRT.1991-től, mint márkakereskedők foglalkozunk Suzuki személygépkocsikkal. Magyarországon elsőként kezdtük meg az értékesítést. Évente a Suzuki Házban autót vásárlók, és ezen kívül az egyéb szolgáltatásainkat- szervizelést, lakatosmunkákat- igénybe vevők száma több ezer ügyfelet tesz ki. Ezen szám évről-évre tovább növekszik az állandóan fejlődő minőségi szolgáltatás biztosításának és az ügyfélbarát szemléletmódnak köszönhetően.

Fényképes önéletrajz