Értékesítési gyakornok - Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Irinyi József utca 4-20.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Feladatod lesz az értékesítő kollégák támogatása, prezentációk, leírások és fordítások készítése
  • A teendőid közé fog tartozni a lekérdezések, riportok, kimutatások készítése, valamint az adatbázisokban való keresés
  • Rád bízzák a szerződések előkészítését és aláíratását, a kapcsolattartást a meglévő ügyfelekkel
  • Bekapcsolódsz az adminisztrációba és egyéb ad-hoc jellegű irodai feladatok ellátásába (pl. projektek adminisztratív támogatása)

Elvárások

  • Rendelkezz nappali tagozatos gépészmérnöki felsőoktatási tanulói jogviszonnyal
  • Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz
  • Hetente minimum 20 órát tudj vállalni, rugalmas munkarendben
  • Szükséged lesz magabiztos angol nyelvtudásodra (írásban és szóban egyaránt, valamint MS Office ismereteidre (kiemelten Excel)
  • Legyél precíz és megbízható csapatjátékos

Előnyt jelent

  • Ha felsőfokú angol nyelvtudásod van
  • Ha magasabb óraszámot tudsz vállalni

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Partnerünk Magyarország vezető kereskedelmi földgáztároló vállalataként üzemel. Kulcsszerepet játszik az ország energiaellátásában. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.
Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!