Értékesítési és marketing menedzser

  • Cég neve

    Soft Consulting Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Karolina út 65.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • értékesítési és marketing feladatok összehangolása
  • partnerre szabott, egyedi ajánlatok kidolgozása, ajánlat készítése, ajánlatok nyomon követése (alkalmanként angol nyelven)
  • adminisztráció és ügyféladatok kezelése
  • kommunikációs anyagok, és az értékesítést támogató tartalom készítése (esetenként fordítása angol nyelvre)
  • részvétel hírével szerkesztésében, weboldalak és közösségi média felületek tartalomkezelésében
  • marketing csatornák, elsősorban közösségi média (fb, linkedin) megjelenések kezelése
  • kapcsolattartás a cikkíróinkkal, moderálás
  • rendezvények megszervezésében részvétel

Elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat
  • 3 év marketing és/vagy értékesítés területen szerzett gyakorlat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • szoftverfejlesztéssel és/vagy outsourcing szolgáltatással foglalkozó vállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • határozatlan munkaszerződés
  • saját telefon/laptop
  • cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A LIBRA Csoport a hazai piacon egyedülálló módon teljes egészében lefedi az irodai ügyviteli folyamatokat, szoftverfejlesztési és szolgáltatási oldalról egyaránt. Tagjai nagy múltra tekintenek vissza a magyar szoftverfejlesztési és outsourcing szolgáltató piacon. A cégcsoporton belül a Libra Szoftver Zrt. vállalatirányítási és ügyviteli rendszerek, a VT-Soft és a Soft Consulting pedig bérügyviteli szoftverek fejlesztésével foglalkozik, míg a Memolux bér- és számviteli outsourcing szolgáltatásokat nyújt partnerei számára.
Bővülő csapatunkba keresünk értékesítésben és marketing feladatok elvégzésében jártas kollégát, akinek fontos szerepe lenne cégcsoport szinten, az értékesítés és marketing tevékenységek összehangolásában.