D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt. logo

Értékesítési csoportvezető és tanácsadó

  • Cég neve

    D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Jutalék
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amiben számítunk Rád:

  • Legfőbb feladataid közé fog tartozni, hogy bővítsd a csapatod, ezáltal a „jogi kultúra nagykövete”-ként szolgáltatásunk  széles körű értékesítését végezzétek.
  • Új ügyfelek felkeresése a hosszútávú üzleti kapcsolat kiépítése és ápolása céljából.
  • Aktív és eredményes toborzási és kiválasztási tevékenységet követően az új tanácsadók pályára állítása, melynem ösztöndíj programunk nyújt számodra támogatást.
  • Elengedhetetlen, hogy csapatoddal magas színvonalon végezétek a munkátokat, hiszen ügyfeleink elégedettségét és lojalitását csak így növelhetjük.
  • Elvárjuk Tőled, hogy folyamatos fejlődj és naprakészen tartsd szakmai tudásod, valamint, hogy elérd a kitűzött értékesítési célokat.

Elvárások

Ami sikeres jogi „nagykövetté” tehet:

  • Minimum érettségivel és MNB hatósági tanúsítvánnyal rendelkezel, vagy diplomát szereztél.
  • Kiváló a kapcsolatteremtő és tárgyalási készséged.
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság jellemez.
  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására.
  • Van releváns tapasztalatod értékesítők vezetésében.
  • Motivált vagy csapatépítésben, szeretnél létrehozni valami újat.

Amit kínálunk

Mit nyújt neked a D.A.S.:

  • Egy olyan szakterületet, amit bárki büszkén képviselhet.
  • Megtanítunk arra, hogy miként tudsz elindulni, csapatot építeni és sikereket elérni egy könnyen értékesíthető termékkel.
  • FIX alap + jutalékos rendszerű jövedelmet.
  • Személyre szabott mentorálás és folyamatos konzultációs lehetőség áll rendelkezésedre, hogy érezd, bármikor számíthatsz ránk.
  • Rugalmas időbeosztást biztosítunk számodra, hiszen vállalatunk nagy hangsúlyt fektet a munka és magánélet egyensúlyára.
  • Tanácsadó kollégáid, amíg tanulják a szakmát, ösztöndíj programunkon keresztül fix jövedelemre tehetnek szert.
  • Saját tanácsadói weboldaldallal támogatunk abban, hogy minél több potenciális ügyfélhez juthass el online.
  • Marketing osztályunk profi Social Media támogatást nyújt számodra.

Céginformáció

Speciális biztosítási piaci szegmensben működő cégünk, a D.A.S. Jogvédelmi Biztosító Zrt-hez  keresünk proaktív, ügyfél- és értékesítés központú szemlélettel rendelkező Értékesítési Csoportvezető kollégát.

Küldetésünk, hogy Magyarországon minden család és cég legyen jogvédett!