Értékesítési asszisztens (Nyíregyháza)

  • Cég neve

    SpaTrend Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Orosi út 20.

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatod lesz, ha velünk tartasz:
Az értékesítést, illetve az értékesítőket támogató napi tevékenységekre, illetve telefonos pre-sales feladatok elvégzésére keresünk csapattagot az nyíregyházi bemutatótermünkbe.
  • Az érdeklődőket előzetes internetes regisztráció után keressük meg telefonon vagy e-mailben, vagyis azért, mert ők ezt kérik. Tehát nincsenek hideghívások.
  • Feladat még a bejövő hívások kezelése és a bejövő ügyfelek fogadása, igények felmérése, valamint megrendelések esetén a teljes adminisztráció, számlázás.

Elvárások

Téged keresünk, ha
  • minimum gimnáziumi érettségid van,
  • nem rettensz meg attól, ha fel kell hívni valakit telefonon,
  • felhasználói szinten tudod kezelni az MS Office alap szoftvereit (Word, Excel), vagy a google hasonló megoldásait,
  • rendelkezel jó szervező- és problémamegoldó készséggel,
  • határozott és pozitív személyiségnek tartod magad,
  • tudsz és akarsz csapattagként tevékenykedni,
  • szót értesz az emberekkel.

Előnyt jelent

Növeli a kiválasztás esélyét, ha
  • proaktív vagy,
  • hasonló területen van már tapasztalatod,
  • csatolsz az önéletrajzodhoz egy nekünk szóló motivációs levelet is.
Az már csak hab a tortán, ha a MiniCRM rendszert és/vagy a Kulcs-Ügyvitelt ismered...

Amit kínálunk

Ha velünk tartasz, számíthatsz
  • termékekkel és az általunk használt programokkal kapcsolatos oktatásra,
  • folyamatos személyes fejlődési lehetőségre,
  • szakmai képzésekre külföldön és belföldön,
  • mobiltelefonra, laptopra,
  • folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérre,
  • változatos, kihívásokkal teli feladatokra,
  • dinamikus, támogató munkakörnyezetre,
  • összetartó csapatra,
  • teljesítményarányos fizetésre és bónuszra,
  • bejelentett teljes munkaidős állásra, fix helyszínen (Bemutatótermünk az Orosi úton található),
  • saját parkolóra, de a busz is majdnem az üzlet előtt áll meg.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Jakuzzi szalonjaink Európa legnagyobb és legszélesebb választékkal rendelkező bemutatótermei közé tartoznak. Ideális helyet biztosítunk továbbá minőségi, prémium kategóriás kerti bútorok és grillsütők bemutatására is. Termékpalettánk meghatározó márkái a HotSpring, Broil King, Kamado Joe és a Jati&Kebon.

Fényképpel ellátott önéletrajzod mellett várjuk a fizetési igényed is.