Értékesítési asszisztens / Közbeszerzési referens

  • Cég neve

    LAB-EX Laborkereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Értékesítési képviselők munkájának segítése árajánlatok megírásában és adminisztratív feladatok elvégzésében
  • "Hideg" hívások: adategyeztetés, ügyféligény felmérés
  • Internetes kutatás: potenciális ügyfelek, kapcsolattartók keresése
  • Aktív együttműködés Tenderek, közbeszerzési pályázati anyagok összeállításában és beadásában
  • EKR rendszer ismerete és magabiztos használata
  • Ügyfél adatbázis kezelése
  • Marketing tevékenységek
  • Projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség és 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • EKR rendszer teljeskörű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvhasználat (írásban és szóban)
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Excel, Word, PowerPoint, Teams)
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Nyitott, barátságos személyiség, jó kommunikációs készség
  • Új ismeretekre való nyitottság

Előnyt jelent

  • Közbeszerzési jogszabályok és kapcsolódó végrehajtási rendeletek naprakész ismerete előny
  • Közbeszerzési tapasztalat
  • Értékesítési asszisztenciában, hideg hívások kezelésében szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi piacon szerzett esetleges ismeretek

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
  • Nemzetközi kapcsolatok és projektek aktív részese lehetsz
  • Szuper csapat vár Rád, ahol minden vélemény számít
  • Dinamikus, inspiráló munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Változatos munka és fejlődési lehetőség vár Rád
  • Nyitottak vagyunk újító és fejlesztő javaslataidra
  • Hosszú távon számítunk Rád
  • Főállású bejelentett munkaviszonyt határozatlan idejű szerződéssel kínálunk Neked

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Cégünk, a Lab-Ex Laborkereskedelmi Kft. 1990-ben alakult. Azóta elkötelezettek vagyunk ügyfeleink iránt, elsődleges küldetésünk, hogy teljes körű megoldást nyújtsunk számukra, segítve és támogatva őket munkájuk során. Számos jól ismert nemzetközi műszergyártó cég képviseletében kínálunk világszínvonalú laboratóriumi készülékeket, eszközöket különféle alkalmazási területekre. Termékportfóliónkban analitikai műszerek, általános laboratóriumi készülékek, valamint fogyóeszközök találhatóak széles választékban, melyek nagymértékben lefedik a felhasználók igényeit. Célunk, hogy ügyfeleinknek, minél magasabb színtű, kutatási célokra alkalmas termékeket kínáljunk. Szolgáltatásaink közül kiemelkedik a szerviz és karbantartási tevékenységünk. Az általunk forgalmazott műszerek beüzemelése mellett, szakmai betanítást és applikációs tanácsadást is nyújtunk.

Ha szereted az értékesítés izgalmát és szívesen dolgoznál egy olyan csapatban, ahol minden nap egy kihívás és egy lehetőség, ahol az együttműködés az értékek középpontjában áll, akkor a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold be fényképes önéletrajzodat bérigényed feltüntetésével és csatlakozz hozzánk!