Értékesítési asszisztens (határozott idejű)

  • Cég neve

    Magyar Cukor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 161.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az értékesítő kollégák munkájának támogatása
  • Kereskedelmi dokumentumok kezelése
  • Értékesítési adatok elemzése, jelentések, prezentációk készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal (SCM, pénzügy, QM) és az anyavállalat munkatársaival
  • Számlák, bónuszok nyomonkövetése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás e-mailben és telefonon

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Excel tudás (teszteljük)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (teszteljük)
  • Ügyfélközpontúság
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Határozott idejű munkaviszony vállalása (kb. 3 év)
  • Kezdés preferáltan 2024. május/június hónapban

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Magas béren kívüli juttatások
  • 13. havi fizetés
  • 14. havi fizetés egyéni teljesítmény függvényében
  • Home office lehetősége megegyezés szerint
  • 24 órás csoportos balesetbiztosítás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Magyar Cukor Zrt. Magyarország piacvezető cukoripari vállalata, az egyedüli, amely gyárral is rendelkezik az országban.
Koronás Cukor termékcsaládunk tagjai a legismertebb cukortermékek hazánkban, ami egyrészről a magas termékminőségnek, másrészt a széles termékválasztéknak is köszönhető.
Dolgozóink kiváló teljesítményéért cserébe vonzó csomagokat kínálunk, amelyek a béreken felül számos egyéb juttatást tartalmaznak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!