Értékesítési asszisztens

  • Cég neve

    CarNet FOR-TOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Győri út 40.

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • az értékesítési csapat támogatása, asszisztensi feladatok ellátása
  • lakossági és kisvállalati Ügyfeleink részére finanszírozási és biztosítási ajánlatok valamint szerződések készítése
  • Ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartás
  • ügyviteli rendszerekben történő adminisztráció
  • aktív részvétel belső és külső riportok készítésében
  • Ügyfélszerződések teljes körű adminisztrációja

Elvárások

  • precíz, gyors és minőségi munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • több feladat egyidejű ellátására való képesség, logikus gondolkodásmód
  • értékesítési szemlélet, kreativitás
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, elektronikus levelezés)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • magas szintű ügyfélközpontú szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • angol vagy német nyelv alapfokú ismerete
  • PSZÁF / MNB finanszírozás- és biztosításközvetítői vizsga megléte

Amit kínálunk

  • összeszokott, hatékony fiatalos csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • határozatlan idejű alkalmazotti státusz
  • felelősségteljes, változatos feladatok
  • stabil és megbízható vállalati háttér, több mint 25 éve működő cégcsoportban
  • sikerorientált, lendületes csapat

Céginformáció

A CarNet FOR-TOP Kft. Győr-Moson-Sopron és Komárom-Esztergom megye meghatározó Márkakereskedése és -szervize, mindkét megye hivatalos FORD Márkaképviselete. A CarNet Csoport tagjaként Győrben, Sopronban és Tatabányán összesen 3 telephelyet működtet 100 fős létszámmal.
Új munkatársunkat Sopronba lévő Ford márkakereskedésünkbe keressük ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkakörbe.

Várjuk jelentkezésedet!Kérjük, fényképes önéletrajzodat .pdf formátumban csatold a "Jelentkezem" gombra kattintás után.