Best Agent Consulting Kft. a Generali Biztosító Zrt Szerződött Partnere logo

Értékesítési asszisztens

    Best Agent Consulting Kft. a Generali Biztosító Zrt Szerződött Partnere

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kommunikáció telefonon, e-mailben, személyesen
  • Pénzügyi termékek és szolgáltatások bemutatása és értékesítése ügyfeleknek
  • Értékesítési folyamat támogatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás fenntartása és elégedettségük biztosítása
  • Adminisztratív feladatok
  • Piac- és versenytársak figyelése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, előnyt jelent pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • Rugalmasság és proaktivitás változó piaci környezetben
  • Csapatmunka és együttműködés más részlegekkel és csapattagokkal
  • Adminisztratív készségek és precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi ismeretek/ végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Sopron és Mosonmagyaróvár környékén élők előnyben

Amit kínálunk

Cégünk keresi új csapattagját pénzügyi értékesítési asszisztens pozícióba. Ha szeretsz egy dinamikus és inspiráló környezetben dolgozni, és rendelkezel pénzügyi érzékkel és kiváló kommunikációs képességekkel, jelentkezz hozzánk még ma!

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően felvesszük Veled a kapcsolatot!