Értékesítés támogató szenior szakértő

  • Cég neve

    OTP Pénztárszolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

OTP Pénztárszolgáltató Zrt. értékesítés támogató szenior szakértő munkatársat keres Budapesten történő munkavégzéssel.
Ha a kreatív és precíz munkavégzésed kitartással párosul, és nem ijedsz meg attól, hogy egyszerre többféle feladatban is helyt kell állnod, akkor várjuk jelentkezésed!
Ez lesz a feladatod:
  • a tagszervezőket és az értékesítésben résztvevőket szakmailag támogatod,
  • folyamatoptimalizálási projektekben veszel részt,
  • kapcsolatot tartasz társosztályainkkal,
  • közösen gondolkodsz velünk a jövő stratégiájáról,
  • piackutatást, versenytárs elemzést készítesz,
  • részt veszel a szakmai rendezvényeken.

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • rendelkezel legalább 3 év értékesítés támogatói tapasztalattal,
  • középfokon beszélsz angolul,
  • magas szintű MS Excel tudással rendelkezel,
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és ideálisan vezetési rutinod is van,
  • kiváló interperszonális képesség jellemez,
  • precízen és pontosan végzed a munkádat,
  • erős csapatszellem és empátia jellemez,
  • 360 fokos érdeklődés jellemez,
  • önállóság és kiváló problémamegoldó képesség jellemez.

Előnyt jelent

  • ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • ismered az egészségpénztári és nyugdíjpénztári szolgáltatásokat,
  • rendelkezel oktatói/tréneri tapasztalattal,
  • részt vettél már korábban folyamatoptimalizálási projektekben.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és juttatások,
  • akár heti 2 nap Home Office,
  • kellemes munkahelyi légkör és kulturált munkakörülmények,
  • fiatalos, lendületes csapat.

Céginformáció

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.