Értékesítés támogató munkatárs

  • Cég neve

    Fundamenta-Lakáskassza Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha a precíz munkavégzésed kitartással párosul és nem ijedsz meg attól, hogy egyszerre többféle feladatban is helyt kell állnod, akkor várjuk jelentkezésed! A Fundamenta-Lakáskassza Zrt. Értékesítés támogatás területe pályázatot hirdet Értékesítés támogató munkatárs pozícióba.

Leendő munkatársunk feladatai

  • jutalék elszámolási folyamatok működtetése,
  • jutalék zárásokban való részvétel,
  • jutalékot érintő reklamációk kivizsgálása,
  • adatszolgáltatási jelentések készítése,
  • projektekben és tesztelésekben való részvétel,
  • egyedi válaszlevelek készítése,
  • folyamatleírások, szabályzatok frissítése,
  • irodai referensekkel és egyéb társterületekkel történő kapcsolattartás e-mailben, telefonon,
  • irodai napokon papíros anyagok feldolgozása, napra készen tartása,
  • napi posta bontása, iktatása,
  • havonta ismétlődő feladatok önálló ellátása,
  • nyilvántartási rendszerek működtetése.

Ideális pályázónk

  • 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettségű (felsőfokú előnyt jelent),
  • MS Windows-t felhasználói szinten tudja kezelni, emellett magabiztos Excel használattal rendelkezik,
  • precízen és pontosan végzi a munkáját,
  • határozott, dinamikus személyiség,
  • szeret és tud csapatban dolgozni,
  • ugyanakkor önállóan is ellátja a feladatait.

Amit kínálunk

  • önálló és kihívást jelentő munkavégzés
  • összetett juttatási csomag
  • home office lehetőség
  • kellemes, kulturált munkahelyi légkör
  • részmunkaidő

Ami a pályázathoz szükséges

  • Ha szívesen tagja lennél egy dinamikus csapatnak, fontos Neked az együttműködés, akkor várjuk jelentkezésedet.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs