Értékesítés támogató mérnök (nagyfeszültségű termékek)

  • Cég neve

    Hitachi Energy Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Headset
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkezett ajánlatkérések kezelése, adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • Műszaki-kereskedelmi ajánlatok bekérése a gyárakból
  • Műszaki-kereskedelmi ajánlatok, dokumentációk kidolgozása, ajánlatok utánkövetése
  • Vevői megrendelések kezelése, adminisztrálása, Vevőkkel történő jóváhagyatások
  • Rendelésekkel kapcsolatos adatbálisok kezelése, megrendelések kiadása a gyárak felé
  • Termékek szállításának koordinálása, termékek átadása a vevőknek, esetenként gyári átvétel szervezése, azon való részvétel
  • Számlázások koordinálása
  • Szállítási dokumentációk összeállítása
  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása, engedélyeztetése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Vevők, tervezők műszaki támogatása, vevői panaszok kezelése
  • Az üzletiterületet érintő marketing tevékenységekben történő részvétel
  • Szervíz tevékenységek szervezése

Elvárások

  • Villamosmérnöki diploma
  • Angol nyelv aktív használata szóban és írásban
  • Csapatmunka
  • Jó kommunikációs és együttműködési valamint problémamegoldó készség
  • Pontos munkavégzés, határidők betartása
  • MS Office felhasználói szintű ismeret

Előnyt jelent

  • SALESFORCE ismeretek
  • Nagyfeszültségű készülék ismerete
  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + cafetéria + éves bónus+ egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség és széleskörű termék ismeret
  • Tréningek, képzések támogatása
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség egy fejlődő, multinacionális vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hitachi Energy-nél célunk a fenntartható energia jövőjének előmozdítása mindenki számára. Energiát hozunk otthonainkba, iskoláinkba, kórházainkba és gyárainkba. Csatlakozzon hozzánk, és fantasztikus emberekkel dolgozzon együtt, miközben megtanulja és fejleszti magát olyan projekteken, amelyek valódi hatást gyakorolnak közösségeinkre és társadalmunkra.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.