Maradványvagyon-hasznosító Zrt. logo

Értékbecslési munkatárs

  • Cég neve

    Maradványvagyon-hasznosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Városmajor utca 35.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ingatlanok értékének meghatározásához szükséges értékbecslések elkészítése;
  • értékbecslések érvényességi időn túli aktualizálása;
  • az elkészített értékelési szakvélemények dokumentálása;
  • vagyonelemek értékének meghatározásához külső szakértő által készített értékbecslések szakmai szempontú felülvizsgálata;
  • épületenergetikai tanúsítványok készítése, helyszíni szemlék végzése;
  • felettes részére napi tájékoztatás, kapcsolattartás a társaságon belül a többi szervezeti egységgel;
  • adatszolgáltatási és jelentéstételi kötelezettségek teljesítése, dokumentálása, az osztályt érintő hivatalos levelezés lebonyolításában való részvétel;
  • adatközlés, adatrögzítés különböző informatikai rendszerekben.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (diploma);
  • Ingatlan értékbecslői képzettség és az értékbecslői nyilvántartásba vétel;
  • Hasonló területen, államigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, elsősorban Excel, Word);
  • Személyiség: megbízható, önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs és együttműködési képesség, lényeglátás, pontosság, precizitás, problémamegoldó képesség, pártatlanság, semlegesség, rendszerszemlélet, konfliktuskezelési készség, mobilitás, rugalmasság, diszkréció aktív munkaképesség.
  • Büntetlen előélet, magyar anyanyelv és magyarországi lakcím
  • Egyéb: Beosztott munkatársi pozíció, fiatalos csapat. Idegen nyelvtudás nem szükséges

Előnyt jelent

  • közigazgatásban, önkormányzatnál, állami, vagy önkormányzati tulajdonú társaságnál vagyonkezelési, valamint energetikai tanúsítványok kapcsán szerzett releváns munkatapasztalat
  • épületenergetikai tanúsító kamarai jogosultság megléte
  • becsüs képzettség

Munkaidő: Teljes munkaidő heti 40 óra, kötött munkarendben, H-CS: 08.00-17.00, P: 08.00-14.00

Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Városmajor utca 35., azzal, hogy munkavégzés Magyarország területén belül is elrendelhető

Munkaviszony időtartama: határozatlan időtartam 3 hónap próbaidővel

Munkaviszony kezdete: 2024. június közepe

Fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (amely tartalmazza a pályázó teljes nevét) a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, a pozíció nevének tárgy mezőben történő megjelölésével. Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy a profession. hu Kft. az MVH Zrt. részére továbbítsa a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait. Kérjük, hogy jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a MVH Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.