ERP szakértő

  • Cég neve

    LUDWIG & MENTESI Kft.

  • Munkavégzés helye

    2084 Pilisszentiván, Erzsébet sor

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ERP
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- A vállalat belső ERP-rendszerének napi kezelése, működtetése.
- A vállalatirányítási rendszer felhasználóinak támogatása (kb. 20 fő), kérdések megválaszolása, kéréseik megoldása.
- Események, felmerülő problémák megoldása, jelentése és nyomon követése.
- Együttműködés a vállalatirányítási rendszer külső szolgáltatójával (magyar és angol nyelven).
- Tudásbázis karbantartása, a működtetés szervezeti támogatása.
- Alkalmazásfejlesztés és tesztelés támogatása.
- Egyéb projektekben való részvétel a vállalat igénye szerint.

Elvárások

​​​​​-Alkalmazások/IT/ERP-rendszerek üzemeltetésében szerzett min. 3 éves tapasztalat
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Gazdasági informatikai affinitás
- Angol és / vagy német nyelv munkához kapcsolódó használata
- Üzleti és folyamatelemzési ismeretek
- Tanulási hajlandóság és képesség
- Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállás
- Fejlesztőkkel és felhasználókkal való kommunikáció képesség

Előnyt jelent

- Multifunkcionális csapatokban való munkavégzés
- KKV szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Heti 3 nap on-site (Pilisszentiván), 2 nap home-office munkavégzés
- Laptop, telefon
- Bejárási támogatás
- Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, hazai cégnél
- Összetartó csapat, barátságos légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A JÓkenyér közel 30 éve a megbízhatóan magas minőségű, adalékmentes, kovászos kenyerek szakértője. Pilisszentiváni központunkban a kézműves pékségek filozófiája találkozik a modern technológiával. Saját és franchise partnereink mellett országosan is elérhetőek termékeink kereskedelmi partnereinken keresztül. Üzemünk a legszigorúbb élelmiszerbiztonsági szabályok alapján működik, IFS (International Food Standard) tanúsítvánnyal rendelkezik, ami biztosítékot ad a vásárlóknak, hogy ha JÓkenyeret vásárolnak, kiváló minőségű élelmiszer kerül a tányérjukra. Közel 200 kollégánkkal minden nap azért dolgozunk, hogy minél több ember asztalán ott legyen az adalékmentes, finom pékáru. Missziónk azonban nem teljesülhet elhivatott munkatársak nélkül. Csatlakozz az ország egyik vezető pékségéhez és légy részese annak, hogy minél többen fogyaszthassák a JÓkenyeret!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!