Erősáramú villanyszerelő

  • Cég neve

    Phlegon Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • HMKE és kiserőművek elektromos berendezéseinek szerelése, üzemeltetése
  • Részvétel e-mobilitási projektekben

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Készségszintű tervolvasás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önállóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
  • Igényes munkakörülmények, minőségi eszközökkel történő munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés biztosítása, köztük külföldi szakmai továbbképzések, változatos feladatok
  • Irodán kívüli programok, csapatépítések

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Szívesen lennél tagja annak a csapatnak, amely már több, mint 10 éve fejleszt naperőműveket Magyarországon? Jó érzéssel tölt el, ha egy projektnek ott lehetsz már a kezdeténél? Szereted, ha nem csak a működő erőművet látod, hanem már a beüzemelésben is részt vehetsz? Felvillanyoz, hogy egyszerre akár többféle projekttípussal is foglalkozhatsz? Nyitott vagy olyan új területekre, mint az e-mobilitás és az energiatárolás?
Cégünk 2009 óta foglalkozik ipari és erőművi méretű napelemes erőművek tervezésével, kivitelezésével és komplex projekt fejlesztéssel. Főbb ügyfeleink között számos nagyvállalat, kereskedelmi központ illetve logisztikai bázis található.
Portfóliónk másik részét a saját tulajdonunkban lévő és általunk üzemeltetett több, mint 100 MW kapacitású naperőmű teszik ki.
Tevékenységünk bővítéséhez, további projektjeink műszaki támogatásához csapatunkba erősáramú villanyszerelő kollégákat keresünk.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.