Erősáramú technikus - minőségellenőrzési osztályra

  • Cég neve

    PROTECTA Kft

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Késmárk utca 7a.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, piacvezető, elektronikai készülékeket fejlesztő és gyártó vállalat

Cégünk 25 éve a villamosenergia-ipari automatizálási terület egyik hazai piacvezetője és az elmúlt években a nemzetközi piacokon is megjelent

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektronikai készülékek előkészítése tesztelésre
  • Software, firmware készülékbe töltése, frissítése
  • Szigetelési szilárdság vizsgálata
  • Bemeneti/kimeneti modulok tesztelése
  • Készülékek (villamosenergia ipari védelmek, automatikák) funkciótesztjeinek elvégzése
  • Tesztrendszerek karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középszintű villamosipari végzettség(műszerész, technikus, villanyszerelő)
  • Magabiztos felhasználói számítástechnikai jártasság
  • Alapvető elektronikai, elektrotechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos, megbízható személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Gyártásban, tesztelésben, szervizben szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • biztos munkahely
  • kellemes munkakörülmények

Kérem ne felejtse el önéletrajzát csatolni a jelentkezése mellé!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Minőségellenőrzés