Erősáramú szerviztechnikus

  • Cég neve

    ANTENNA HUNGÁRIA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • távközlési telephelyek infrastruktúrájának (áramellátás, UPS-ek, inverterek, akkumulátorok, fűtés, biztonságtechnika, klimatizálás) ellenőrzése, karbantartása és üzemeltetése
  • távközlési telephelyek áramellátásában, fűtésében, klimatizálásában, biztonságtechnikai berendezéseiben felmerülő hibák ellátása
  • hálózatkimaradás esetén áramellátás biztosítása mobil áramfejlesztő berendezéssel
  • közreműködés műsorszóró hálózatok üzemeltetésében, karbantartásában, hibaelhárításban
  • elvégzett mérési, karbantartási és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • készenlét ellátása munkaidő után és munkaszüneti napokon (szükség szerint)

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség (erősáramú végzettség előnyt jelent)
  • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • villamos alállomás-kezelői végzettség előnyt jelent
  • időszakos villamos szabványossági felülvizsgálatok elvégzésére (ÉV, VV, EBF, VBF) szóló képesítés előnyt jelent
  • megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó- és koordinációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem; túlóra, készenlét és ügyelet esetén plusz díjazás
  • kafetéria juttatás
  • utazási költségtérítés
  • mobiltelefon magáncélú használatra is
  • biztonságos munkavégzés, jó minőségű és megbízható munkaeszközök

Munkavégzés helye: regionális munkavégzés (Budapest és kb. 100 km körzete)

Céginformáció

Az Antenna Hungária Zrt., mely a 4iG Csoport távközlési leányvállalata, a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője. Üzleti ügyfeleknek kínálunk vezeték nélküli távközlési- és hálózatüzemeltetési szolgáltatásokat, illetve multimédia streaming szolgáltatást. Az Antenna Hungária Zrt. Magyarországon kizárólagos szolgáltatóként nyújt földfelszíni rádió- és televízióműsor-szórást – ingyenes MinDig TV szolgáltatásunk az egész országban elérhető. Magyarországon egyedülálló felszereltségű közvetítőautóink segítségével a legnagyobb sportesemények, koncertek és ünnepségek televíziós, vagy internetes közvetítésére is találunk megoldást.

Az Antenna Hungária Zrt. leányvállalatai (melyek közül a legjelentősebbek a Vodafone Magyarország Zrt., a Digi Kft. és az Invitech ICT Services Kft.) a vezetékes- és mobiltávközlési szolgáltatások széles körét nyújtják lakossági és üzleti ügyfeleknek.

Az Antenna Hungária Zrt. biztos munkahelyet, versenyképes juttatási csomagot és a folyamatosan bővülő szolgáltatásokhoz kapcsolódó kihívást jelentő feladatokat kínál.

Az Antenna Hungária Zrt. országos szervizhálózata 6 telephelyből áll, amelyek kb. 100-150 km-es körzetben látják el a vállalat távközlési szolgáltatásaival kapcsolatos telepítési és üzemeltetési tevékenységeket. Budapesti telephelyünkre szerviztechnikus munkatársat keresünk, akinek a telephely által ellátott régióban elsősorban a telephelyi infrastruktúra üzemeltetésében kell közreműködnie.

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát karrieroldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.