Erősáramú építésvezető

  • Cég neve

    ZALA-ELEKTRO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • helyszíni villamos kivitelezés munkaszervezése
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrások koordinálása
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • munkák szakmai irányítása, ütemterv szerinti vezetése
  • egyeztetés, beszámoló a projektvezetőnek
  • saját fizikai és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • komplett kivitelezés lebonyolítása műszaki átadásig, projektvezetővel
  • önköltség és ütemterv szigorú betartása/betartatása a fizikai létszámmal, alvállalkozókkal
  • projekthez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (építési napló vezetése)

Elvárások

  • villanyszerelő vagy villamosmérnök végzettség
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • jogosítvány B. kat.
  • határidők betartása
  • Excel magabiztos használata
  • pontos, precíz munkavégzés
  • műszaki rajzolvasás
  • műszaki beállítottság
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • lojalitás

Előnyt jelent

  • minimum középfokú, műszaki végzettség
  • építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony határozatlan időre
  • céges telefon, laptop
  • munkavégzéshez szükséges céges autó
  • stabil, biztos munkahely, ami hosszútávra tervez a kollégákkal
  • változatos projektek
  • projektek helyszínei: Várpalota és Szolnok

Céginformáció

A Zala-Elektro Kft. 2000.04.01-én alakult meg a Záév Zrt. leányvállalataként. Alapvető tevékenysége a villanyszerelés, ezen belül erős- és gyengeáramú elektromos hálózatok kiépítése, társasházak, lakóparkok komplett villanyszerelése, ipari, raktár- és sportcsarnokok, irodaházak elektromos rendszereinek kivitelezése, elektromos hálózatok, rendszerek komplett felújítása, villámvédelmi rendszerek kiépítése, elosztó berendezések, vezérlőszekrények gyártása, karbantartása, napelemes rendszerek telepítése, tervezéssel.

Legfőbb célkitűzésünk, hogy megrendelőink és alvállalkozóink meghatározó partnerei legyünk a piaci versenyben történő minél eredményesebb részvétel mellett. A társaság jövőbeni célja, hogy az elmúlt években megteremtett értékekre alapozva egy korszerűen, hatékonyan működő társaságot építsen, melynek elsődleges küldetése az elégedett megrendelői és alvállalkozói kör bővítése.

Cégünk szakmai igényességét bizonyítja, hogy ISO 9001:2015, valamint NATO AQAP 2110:2016 auditált minőségi tanúsítvánnyal rendelkezik, ezzel is igyekszünk megfelelni megrendelőink igényeinek.

Kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.