Erősáramú elektrotechnikus Győr

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Győr

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Épületkarbantartással foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk erősáramú elektrotechnikus kollégákat, Győrben. Csatlakozz egy újonnan induló projekthez és légy oszlopos tagja a csapatnak!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

- 20kV és 0,4kV-os berendezések karbantartása

- Transzformátorok, közép- és kisfeszültségű kapcsolóberendezések megelőző és tervszerű karbantartása

- Ehhez kapcsolódó védelmi berendezések kezelése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

- Erősáramú elektrotechnikusi végzettség

- Tapasztat kollégák jelentkezését várjuk, legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal

- Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Fizetés tapasztalattól függően, bérigény figyelembevételével

- Mozgóbér

- Cafetéria

- Munkába járás támogatása

- Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség