Erőművi távfelügyeleti rendszer üzemeltetési osztályvezető

  • Cég neve

    MVM Balance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Feladata az Erőmű Távfelügyeleti Rendszer (ETR) üzemeltetése és fejlesztése.
  • Új és akvirált erőművek, illetve villamosenergia tárolók ETR csatlakoztatásának előkészítése és megvalósítása.
  • Fotovoltaikus erőmű akvizíció előtti műszaki vizsgálat/szakvélemény készítése.
  • Erőmű Távfelügyeleti Rendszer társaságcsoporton belüli és kívüli support szerződéseinek előkészítése, teljesítésének felügyelete.
  • Erőmű Távfelügyeleti Rendszer, valamint a hozzá tartozó kommunikációs csatornák és terepi eszközök működésével összefüggő hibák vizsgálatának és megszüntetésének irányítása, koordinálása.
  • Gázturbinás, gázmotoros és fotovoltaikus erőművek mFRR szabályozó központi funkció üzemeltetése, szükség szerinti bővítése.
  • Gázturbinás, fotovoltaikus és energiatárolós erőművek aFRR szabályozó központi funkció üzemeltetése, szükség szerinti bővítése.
  • Virtuális erőművi funkciók kialakítása, egységek illesztése, üzemének fenntartása.
  • Támogatja az Erőmű Távfelügyeleti Rendszerbe integrált fotovoltaikus erőmű menetrendezési rendszer megfelelő működését és fejlesztését.
  • Biztosítja a rendszerszintű szolgáltatások (aFRR, mFRR) folyamatos ellátásának ETR-en belüli feltételeit.
  • Irányítja az erőmű távfelügyeleti rendszerüzemeltetési osztály tevékenységét.
  • Pénzügyileg-gazdaságilag felügyeli a projekteket, felel a költséggazdálkodásért, az üzleti tervben meghatározott költségkeret szerinti felhasználásért.

Amit kérünk

  • Felsőfokú villamos vagy irányítástechnikai műszaki végzettség
  • 10+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 5 év vezetői/projektvezetői tapasztalat
  • Gépjármű-vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • PV erőmű tervezési/üzemeltetési tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • izgalmas erőművi projekt vezetése
  • magas szakmai színvonalon működő csapat
  • támogató kollektíva
  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek