Erőműgazda

  • Cég neve

    SOLARPRO Energy Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Erőműben dolgozó személyek koordinálása
  • Erőmű állapotának rendszeres ellenőrzése
  • Karbantartáshoz köthető adminisztráció elvégzése
  • Megelőző karbantartási munkák szervezése
  • Hibaelhárítás szervezése
  • Kapcsolattartás a tulajdonossal
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Riportok készítése, események dokumentálása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Energiaszolgáltatási szektorban szerzett 3 éves tapasztalat
  • Villanyszerelői tapasztalat
  • Középszintű informatikai és műszaki ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és csapatban való működés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Terepen való munkavégzésre hajlandóság

Előnyt jelent

  • Alkalmanként hétvégi ügyelet vállalása
  • Csoportirányítói feladatkör és felelősség vállalása
  • Rugalmas, olykor elhúzódó munkaidő vállalása

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzések támogatása
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • Cégesautó (korlátozottan magán használatra is)

Céginformáció

Cégünk országszerte több napelemparkot üzemeltet. A putnoki naperőmű – amely az ország egyik legnagyobb erőműve – üzemeltetésére keresünk vezetőt, aki a helyszínen felügyeli és koordinálja a villanyszerelők munkáját, valamint részt vesz a karbantartási munkákban.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük, hogy csatolja fényképes önéletrajzát!