Épületvillamossági projektvezető

  • Cég neve

    Weinberg '93 Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezési munkák épületvillamossági szakterületének koordinációja, terv szerinti megvalósulások ellenőrzése és nyomon követése
  • Alvállalkozók versenyeztetése
  • Vevői épületvillamossági árajánlatok elkészítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a tervezőkkel és az alvállalkozókkal

Elvárások

Szakmai kompetenciák

  • szakirányú felsőfokú végzettség, preferáltan: villamosmérnök
  • min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • AutoCAD tervezői program ismerete
  • IT kompetenciák: magabiztos MS Office, MS Project ismeretek
  • angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes kompetenciák

  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és priorizálási képesség
  • Vezetői kompetencia
  • Önálló, pontos, körültekintő munkavégzés, projektszemlélet
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Innovatív gondolkodás, proaktív személyiség
  • Megoldásorientált, felelősségteljes, szorgalmas munkavégzés

Előnyt jelent

  • Ipari, csarnoképítési beruházásokon, építkezéseken szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Modern, színvonalas, munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Dinamikus, támogató csapat, jó hangulatú munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Weinberg 1993-ban Sárospatakon alakult, magyar tulajdonú, ipari létesítmények generálkivitelezésére és acélszerkezetek gyártására szakosodott vállalat. Portfóliójában ipari létesítmények, kulturális épületek, sportlétesítmények, hidak, hangárok és ipari csarnokok egyaránt megtalálhatóak.  A cég mintegy 30 éves fennállása alatt többek közt olyan épületek létrejöttében vett részt, mint a Magyar Zene Háza, a Néprajzi Múzeum, a győri Audi Aréna vagy a Sprinto hazai Szerszámgyártó Üzeme. A Weinberg napjainkban nemzetközileg is elismert, meghatározó piaci szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat.