Bernecker Építőipari- Fővállalkozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Épületvillamossági projektvezető

    Bernecker Építőipari- Fővállalkozó Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégünk az elmúlt 22 év törekvéseinek köszönhetően mára egy dinamikusan fejlődő, modern szakértelemmel bíró, versenyképes generálkivitelező fővállalkozóvá fejődött. Szolgáltatásaink széles köre a magasépítés szinte egész spektrumát lefedik az ipari ingatlanok, szállodák, irodaépületek és csarnokok kivitelezésétől egészen a lakáspiaci szegmens teljes kiszolgálásáig.

Büszkék vagyunk kiváló szakembereinkre, akiket az új kihívások iránti lelkesedés, a magas szintű szaktudás, az elhivatottság és a kreativitás kovácsol igazi egységgé. Az elmúlt évek növekvő árbevételeinek köszönhetően stabil hátteret és jó fizetőképességet tudhatunk magunkénak.

Főbb feladatok, munkák

  • Szakági projektvezetőként a magasépítési projektek generálkivitelezése
  • Elektromos kivitelezési munkák műszaki, szakmai irányítása
  • Projektvezetők munkájának támogatása villamossági kérdésekben,
  • Kapcsolattartás a társvállalkozókkal, beszállítókkal, megrendelőkkel, szakági vezetőkkel, műszaki ellenőrrel (saját fizikai állománnyal nem rendelkezünk, alvállalkozókkal dolgozunk együtt)
  • Kivitelezés aktív helyszíni irányítása: szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
  • Kivitelezéshez tartozó helyszíni felmérések készítése
  • Ütemtervek követése, alvállalkozói feladatok betartatása
  • Kooperációkon való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a megrendelő helyi képviselőjével, műszaki ellenőrrel, szakhatóságokkal
  • Folyamatos minőségellenőrzés a projekte(ke)n.

Amit kínálunk

  • Valóban versenyképes jövedelmet biztosítunk és hosszú távon számítunk a munkádra
  • Céges autót (korlátlan magánhasználattal)
  • Teljesítményértékelést követően éves bónusszal jutalmazzuk a munkád
  • Csapatépítő rendezvényeket tartunk évente több alkalommal
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed és lehetőséged lesz a helyszíni munkálatok követésére, ellenőrzésére
  • Fiatalos, dinamikus légkört és kihívásokkal teli munkavégzést
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon) biztosítjuk

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. villamosmérnök)
  • Érvényes FMV jogosultság (elektromos)
  • Legalább 5 éves épületvillamosságban szerzett tapasztalat (magasépítés területén)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriájú vezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Határozott, magabiztos fellépés, asszertív kommunikációs készség
  • Gyors problémamegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával.