Épületvillamossági Projektmérnök (Villamosmérnök)

  • Cég neve

    HAM-BAU Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 600e - 900e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Épületvillamossági kivitelezés irányítása
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Alvállalkozói kapcsolattartás
  • Kivitelezés szakmai irányítása
  • Alternatív műszaki tartalmak kidolgozása, jóváhagyatása

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Villamos ipari szakmai tapasztalat
  • Épületvillamossági kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkezelésben jártasság
  • Min. 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céltudatos cégvezetés
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Útiköltség támogatás
  • Munkaeszközök, telefon/laptop gépjármű stb.
  • Változatos projektek (jellemzően Budapest és Pest megye)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk épületvillamossági tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozik, jellemzően budapesti és Pest megyei nagyobb építőipari beruházásokon. Irodaházak, raktár- és gyártó csarnokok, hotelek, kórházak építésénél vállalunk erősáramú és gyengeáramú tervezést és kivitelezést, mint fővállalkozó.

Stabil hátterű magyar, családi tulajdonú cég vagyunk, mely 21 éve működik jelenlegi formájában.

Épületvillamossági projektmérnöki pozíció betöltése cégünk kivitelezési üzletágának bővítése miatt vált szükségessé.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és jelölje meg fizetési igényét.