Épületvillamossági mérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

kollégáját keresi partnercégünk a Győrben található mérnöki irodájukba.

Csatlakozz hozzájuk te is!

Amit a cégről, illetve a pozícióról hasznos lehet tudni:

  • Tapasztalat alapján megállapított, versenyképes jövedelem, illetve fix Cafeteria keret
  • Stabil hátterű és bevételű cég, hosszútávú és biztos munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapvetően irodai munkavégzésre szocializálódott, de a munka-magánélet egyensúlyra törekvő munkáltató, így a munkaórák csúsztatása például gyakori
  • Rugalmas, támogató csapat és jó munkahelyi légkör
  • Változatos projektek, jelentős hazai és nemzetközi beruházások, illetve modern, komplex, integrált épületgépészeti megoldások megismerése, ezáltal biztosított a szakmai fejlődés
  • Projektek/ügyfelek helyszíni látogatása esetenként előfordul, erre közös céges autó áll rendelkezésre

A feladatok bemutatása röviden:

  • Épületvillamossági projekteken erős- és gyengeáramú tervek készítése
  • Szabályozási/vezérlési adatponti sémarajzok készítése
  • Több pólusú villamos elosztószekrény tervek készítése
  • Részvétel az ajánlatok műszaki előkészítésében, a megnyert projektek lebonyolításában
  • Építési kooperációkon való részvétel

Amit tőled várnának – előnyök:

  • Szakirányú végzettség, vagy több év tapasztalat szükséges
  • Pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését is várjuk, de a legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat előny
  • Revit/AutoCAD használatában szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szükséges - a német tudás előny!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.